Whatsapp?

Whatsapp Hattımıza Hoş Geldiniz .

  • beylikdüzü hgs geçiş
  • beylikdüzü hgs geçiş

HGS OGS GEÇİŞ SİSTEMİ

HGS-OGS sistemleri otopark giriş ve çıkışlarını kontrollü, hızlı ve güvenli hale getiren teknolojilerdir. Yoğun şehir hayatının olumsuz sonuçlarından biri hiç şüphesiz otopark gereksinimidir. Konutlarda, alışveriş yerlerinde, işyerlerinde, hastanelerde bulunan otoparklarda veyahut otopark işletmelerinde HGS-OGS sistemleri hayatımızı kolaylaştırma noktasında çok önemli bir fonksiyonu yerine getirmektedir. Bu sistemlerin kurulu olduğu otoparklara sadece girişi izin verilen araçlar girebilirken yabancı araçlar izne bağlı olarak girebilmektedir. HGS-OGS sistemlerinin montajı ve uygulanması çok basittir. Temel unsur olarak bariyere, antene, okuyucuya ve stickera ihtiyaç duyulmaktadır. Stickerlar otopark araç geçiş kontrol programına plaka, konut sakini bilgileri ile birlikte tanımlanır. Bunun sonucunda tanımlı stickeri bulunan araç bariyere yaklaştığında bariyer kolu otomatik olarak kalkar. Böylece otopark giriş çıkışı hızlı, kontrollü ve güvenli hale gelir.

Özellikleri:
- OGS Anteni aracı 15 metreden algılama özelliğine sahiptir.
- 15 Metre olan Algı mesafesi kısılabilir.
- Algılamayı yapan Antenler, Otomatik Geçiş Sisteminin Kontrol Paneline bağlanır.
- Bir kontrol paneline dört Anten bağlanabilmektedir.
- Antenler Giriş ve Çıkış Anteni olarak kodlanabilmektedir.
- Kontrol paneli 24.000 okuma, 10.000 Sticker kapasitesine sahiptir.
- Hızlı Geçiş Sistemi HGS, kontrol paneli sayesinde Offline çalışabilir.
- Yazılım açıldığı an sistem Online moda döner ve canlı izleme yapabilirsiniz.
- Antipassback özelliği mevcuttur. (Giriş yapan araç çıkış yapmadan 2. kez giremez)
- HGS OGS Site Giriş Bariyer Sistemi yazılımı aracın, hangi kapıdan kaç kez ve haftanın hangi gün ve saatlerinde geçiş yapabileceğini ayarlayabilir yapıdadır.
- HGS OGS Site Giriş Bariyer Sistemi nde istediğiniz aracın geçişini anında engelleyebilirsiniz.
- Sistemde Antipassback ihlali yapanları, Engellenmiş olupta geçiş yapmaya çalışanları veya tanımsızları (Farklı bir sticker ile giriş yapmaya çalışanlar veya operatör tarafından yanlış tanımlama yapılanlar) izleyebilir veya raporlayabilirsiniz.